cs.gif  česky
en.gif  english
21. 4. 2018 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Vstup a chov zvířat na MK
- Wednesday, 19. November 2008 -  Komentáře [1]
Upozorňujeme studenty, že na kolejích je zakázáno chovat a vodit jakákoliv zvířata. Vedoucí koleje může udělit výjimku a to na základě písemné žádosti. Pokud někteří studenti doposud chovají na koleji nenahlášené zvíře, tak musí tuto žádost podat do 30.11.2008. V opačném případě s nimi může být ukončena platnost ubytovací smlouvy. Více informací zde.
We would like to warn all students that it's forbidden to have any kind of pet in the dormitory rooms. Dormitory manager can give an exception following the written application. If you already have some pet on your room, you are obliged to make this application until 30. 11. 2008. If you won't meet the deadline, your accommodation can be canceled. More informations are here (in czech only).
- Monday, 3. November 2008 -  Komentáře
Dnes byl na našem webu otevřen rezervační systém pro tělocvičnu členům klubu Masařka. Další informace najdete v odkazu výše (pdf). Součástí tělocvičny je také již od minulého semestru úplně nový boxovací pytel. Rezervace jsou umožněny od 14:00 do 22:00.
We have opened an online reservation system to the gym J282 for the Masařka club members. More informations are in the czech pdf. A part of the gym is also a boxing bag. Reservations are open from 2pm to 10pm.
- Sunday, 2. November 2008 -  Komentáře
Nový playlist s aktuálními streamovanými programy je ke stažení zde.

Pro používání streamované televize není playlist potřeba, stačí spouštět vlc s parametrem vlc.exe -S sap nebo jej zapnout po spuštění vlc v menu Playlist - Aditional Sources - SAP Announcements.
Streamovaná televize
- Saturday, 1. November 2008 -  Komentáře [2]
Z důvodu přechodu z testovacích multiplexů A a B na nové multiplexy Síť 1 a 2 nefungovala včera a dnes streamovaná televize. Předpokládáme, že se budou vyskytovat ještě nějaká restarty, takže můžete očekávat výpadky i zítra. DVBgrab plánujeme spustit zítra večer, jakmile se povede odladit oba multiplexy. Momentálně funguje jen Síť 1 (veřejnoprávní televize a radiové stanice). Zítra také vydáme novou verzi statického playlistu pro ty, kteří nepoužívají dynamické načítání pomocí SAPu.
Členské příspěvky za zimní semestr 2008/2009
- Thursday, 25. September 2008 -  Komentáře
Chtěli bychom připomenout všem stávajícím i novým členům, že termín pro zaplacení členského příspěvku za zimní semestr je do 15. října. Instrukce, jak zaplatit, najdete v sekci FAQ. Děkujeme.
We would like to remind you, that you have to pay your club membership fee for the winter semester until 15th of october. There are instructions of how to pay on our website in the section FAQ. Thank you.
- Tuesday, 26. August 2008 -  Komentáře
Po nezvykle dlouhé době jsme dnes obnovili funkčnost serveru DVBgrab. Je možné, že se vyskytnou nějaké krátké výpadky, takže považujte zatím provoz za testovací. Nicméně zatím to vypadá nadějně. Další informace (pokud budou) se objeví v komentářích.
Správci místností přes prázdniny
- Tuesday, 24. June 2008 -  Komentáře [2]
Prosíme všechny správce, kteří nemají prázdninové ubytování, aby své klíče od místností odevzdali na recepci, případně donesli členům představenstva klubu!
Správci,kteří mění během prázdnin pokoj, nechť to oznámí členům představenstva klubu.
Seznam správců bude během prvního týdne prázdnin zaktualizován.
DVBgrab mimo provoz
- Wednesday, 4. June 2008 -  Komentáře
Služba DVBgrab byla dnes ráno zastavena z důvodu vadného disku na serveru, na kterém jsou graby uloženy. Zjišťujeme, zda-li bude možné data obnovit a pokusíme se službu brzy opět spustit. Kvůli restartům serveru je možné, že se vyskytnou krátké výpadky streamované televize.
Boxovací pytel
Masařka - Monday, 5. May 2008 -  Komentáře [1]
V místnosti J282 (tělocvična) je nově umístěn boxovací pytel. K procvičení jsou v místnosti též dvoje švihadla. Správce místnosti: Pavel Nováček, H304.
Masařka - Tuesday, 22. April 2008 -  Komentáře
Do kuchyně H374 bylo zakoupeno nové nádobí, pro podrobnosti si prohlédněte dokument s pravidly.
Máte-li zájem využívat (a nechat koupit) další nádobí, napište a po uvážení jej možná pořídíme.

Pokud spravujete kuchyni a chcete zakoupit nějaké nádobí, vzneste oficiální dotaz na představenstvo klubu Masařka.
New utensils were bought to kitchen H374. Read kitchen rules for details.
If you want to use utensils that are not in the list, let me know and I will buy them if they're worth that

If you are a provider of kitchen key and want to buy new utensils, feel free to contact the board of directors of club Masařka.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Masařka
» Správci
» Menza
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Jste spokojeni s kvalitou, množstvím a cenou jídel v menze?
(12) Určitě ano
(28) Spíše ano
(14) Spíše ne
(20) Určitě ne
(10) Nechodím do menzy
(2) Nevím
Celkem hlasů: 461
více anket ...