cs.gif  česky
en.gif  english
19. 12. 2018 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

- Wednesday, 22. July 2009 -  Komentáře
Plánujeme v nejbližší době nasadit do provozu nový ethernetový teploměr, který nahradí stávající teplomer.mk.cvut.cz. Testovací verzi nového rozhraní můžete nalézt na papouch.mk.cvut.cz (dočasná podoba, dokud nebude nový web).

Chtěli bychom Vám nabídnout možnost se podílet na realizaci nových webových stránek (backend v PHP i jejich design). Pokud máte pocit, že máte nějaké zkušenosti s tvorbou takovéhoto webu a rádi byste pomohli, neváhejte napsat na admin@mk.cvut.cz a my Vám poskytneme další informace.

Základní požadavky by tedy byly - přehledné statistiky přibližně stejně jako na webu "starého" teploměru. Základem by bylo napsat vlastní, nebo využít existující knihovnu, na kreslení průběhů teploty a vlhkosti v různých časových intervalech. Plánujeme v budoucnu nasadit na koleji více čidel, takže by se dalo také porovnávat hodnoty z různých částí koleje.
Ceny letního ubytování pro studenty přecházející z Bc. do Mgr. studia
- Wednesday, 1. July 2009 -  Komentáře
Kdo ukončil Bc. nebo Mgr. studium a požádal o prázdninové ubytovaní + bude pokračovat dále ve studiu, musí co nejdříve dodat potvrzení o přijetí k dalšímu studiu nebo jiný doklad do ubytovací kanceláře na Strahov, aby mohl od 3.7.09 bydlet za snížené prázdninové kolejné, jinak bude stále platit samopláteckou cenu !

Kdo takové potvrzení ještě nemá, musí platit cenu samopláteckou. Pokud při nástupu na kolej (na podzim) donese potvrzení o přijetí s tím, že platil přes prázdniny právě cenu samopláteckou, bude mu rozdíl od studentského letního ubytování vrácen (buď v hotovosti nebo jako přeplatek na účet SUZ). O toto je ale nutné při nástupu v září požádat.

Shrnutí: ukončil(a) jste Bc. nebo Mgr. - 3 dny po SZZ máte cenu kolejného, potom jste samoplátce do 3.7., pokud dáte potvrzení včas - od 3.7. máte snížené kolejné.
Informace k odstěhování a výše kauce
- Wednesday, 17. June 2009 -  Komentáře
Ti co mají rezervaci na přístí rok, tak se zvýšila aukce (jistina) z 2000 na 2500, takže když se budete odstěhovávat doporučuji doplatit 500 a je to bez starostí. Jinak termín kdy má být uhrazena jistina je do konce srpna.

Odstěhovat se můžete kdykoli, jen je třeba zajít za Vedoucí ubytovacího úseku: Mgr. Danou Pomajslovou pokoj S238, zkontroluje pokoj, sepíše s Vámi předávací protokol a můžete jet.
Letní správce stolního tenisu
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Hledám dobrovolníka/dobrovolnici na správu místnosti se stolním tenisem v průběhu letních prázdnin 2009. Zájemci pište na mail Masařky, zajděte za mnou (H318), nebo volejte.
Vyklízení skladů!
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Před koncem tohoto semestru je nutné vyklidit všechny sklady, ve kterých jsou věci bez označení a jmenovky. Neoznačené věci budou zlikvidovány dne 25.6. Případné dotazy směřujte na správce skladů!
Náklady na zajištění požární bezpečnosti koleje
- Tuesday, 16. June 2009 -  Komentáře
Touto cestou informujeme všechny ubytované, že z peněz, které jsou určeny na zlepšení vybavení koleje a s kterými může nakládat studentská samospráva, byla použita naprosto zbytečně částka přes 15 000 Kč na zajištění a obnovení zničeného požárního značení a zařízení (především vystříkaných hasicích přístrojů). Žádáme do budoucna ubytované o spolupráci při dopadení viníků.
Rezervace koleje na přístí rok
- Sunday, 31. May 2009 -  Komentáře
Rezervace koleje na přístí rok

Informace k rezervacím: info_rezervace_2009

Postup pro zadávání rezervací: postup_rezervaci_2009

rezervaci provádějte zde: rezervace_2009 - uživatelské jméno a heslo stejné jako od systému KOS.

termín: 01.06. - 10.06.2009

rezervace ubytovaných studentů ČVUT v zóně do prázdnin se zájmem o ubytování 2009/2010 do prázdnin na svůj pokoj. Rezervace bude provedena na termín od 14.9.2009 do 2.7.2010.

termín: 11.06. - 21.06.2009

rezervace ubytovaných studentů ČVUT v zóně do prázdnin se zájmem o ubytování 2009/2010 do prázdnin na jiný pokoj v zóně do prázdnin v rámci všech kolejí ČVUT. V tomto termínu se Vám nabízí jen doposud neobsazená lůžka v zóně do prázdnin. Rezervace bude provedena na termín od 14.9.2009 do 2.7.2010.

REZERVACE PRO KAŽDOU Z PŘÍSLUŠNÝCH KATEGORIÍ BUDOU PŘÍSTUPNÉ VŽDY OD PRVNÍHO DNE OBDOBÍ OD 12:00
Schránka na dotazy v menze
- Friday, 29. May 2009 -  Komentáře
Schránka na zprávy, dotazy, pochvaly nebo stížnosti je již několik týdnů opět v provozu. Pokud máte cokoliv, co byste rádi sdělili vedení stravovacího úseku, tak tak můžete učinit zde. Papír s reakcemi vedení je při vstupu do menzy, hned vedle nástěnky.
Nový projektor
- Tuesday, 26. May 2009 -  Komentáře
Do studentského klubu byl za finanční pomocí klubu Masařka zakoupen nový digitální projektor. Doufáme, že se setká s Vaší spokojeností a užijete si při návštěvách klubu ještě více zábavy.

Dále bychom chtěli upozornit, že jsme do DVBgrabu přidali také možnost grabování kanálu ČT 4 Sport!
- Sunday, 10. May 2009 -  Komentáře
Po vydarene akci MayDej, která probehla v sobotu (2.5.) Vas chci jmenem celeho klubu Pod-O-Lee pozvat na jeste povedenejsí akci MEZIBLOKY 2009, ktera startuje 13.5. ve stredu od 14 hod a potrva do vecernich hodin.
Pripravili jsme pro Vas souteze, stanky s obcerstvenim :-) vystoupi nekolik kapel a nenechte si ujit vecerni prekvapeni na zaver a mnoho dalsiho.

Jako malou ochutnavku bych uvedl, ze zacatku pivko za 15Kc, RedBull bar, cajovnu, moznost zapujceni sportoviste zdarma, kapelky Blue Rocket, Bullet Monks, Reskata a dalsi... a taky hodne pivka a masa na grilu !!!
Pro vinare jsme pripravili stanek s vinem, takze ani ti neprijdou zkratka ;-) Ze soutezi je to potom pretahovani lanem a oblibene exovani piva...

Tento rocnik bude prvnim, ve kterem spolupracujeme s Mladezi ceskeho cerveneho krize (www.mladezcck.cz). Bude zde pripraven infostanek.

Veskere informace najdete na webu:
www.mezibloky.cz
flash_banner_2009
MB_spot_2009.mp3

Prijdte se podivat a nebudete litovat.

Za skupinu PR Pod-O-Lee
Martin Proks

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Menza
» Síťové FAQ
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...