cs.gif  česky
en.gif  english
23. 2. 2019 » 0 °C
       
Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

MeziBloky 2014
- Tuesday, 6. May 2014 -  Komentáře
I letos se bude konat studentsky festival MeziBloky, tak neváhejte a pridejte se. Více informací na mezibloky.cz .
There will be student festival MeziBloky this year again, don't wait and go have some fun. More info on mezibloky.cz .
- Tuesday, 18. March 2014 -  Komentáře
Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o študentskej únii, do ktorej patrí aj Studentský klub Masařka , prípadne by ste sa radi aktívne zapojili, prídte 26.3. do h597. Na začiatku bude krátka prezentácii o Študentskej únii a potom sa presunieme na pivo dole do študentského klubu. https://www.facebook.com/events/552827711483022/?ref=22
  If you would like to know something about Student union of CTU (club Masarka is also member), or you are interested into doing something for us. Come 26. march to h597 where will be short presentation after which we will move downstairs to Student club for beer. https://www.facebook.com/events/552827711483022/?ref=22
Soutěž pro všechny studenty a absolventy doktorských studijních programů
- Saturday, 15. March 2014 -  Komentáře
Rádi bychom Vás informovali, že sdružení CESNET, jehož členy jsou veřejné vysoké školy a Akademie věd České republiky, vyhlašuje celostátní soutěž pro všechny studenty a absolventy doktorských studijních programů (Ph.D.) do 35 let..

Věřím, že jde o zajímavou informaci, která by zaujala i vaše studenty a čtenáře..

Předmětem soutěže je zpracování případové studie inovativního využití služeb národní e-infrastruktury CESNET ve vědě, výzkumu či vzdělávání (nebo návrh služby nové). Hlavní cenou pro nejlepší návrh je finanční částka 100 000 Kč! Soutěž bude oficiálně vyhlášena v pondělí 17. 3. 2014.  Veškeré informace, termíny a podrobné podmínky soutěže jsou k dispozici na www.cesnet.cz/soutez..

Cílem soutěže je podpořit mladé vědecké pracovníky a studenty a zároveň v této komunitě zpopularizovat moderní IT služby a jejich využití pro vědeckou a výzkumnou práci. E-infrastruktura CESNET poskytuje služby především v oblasti informačních technologií, ale aplikační doména soutěžních případových studií není v žádném případě omezena pouze na tento obor.  Naopak jsou vítány návrhy využití služeb e-infrastruktury napříč nejrůznějšími vědními obory, například v biologii, chemii, lingvistice či jakýchkoli jiných přírodních nebo humanitních vědách..

Česká národní e-infrastruktura pro vědu, výzkum a vzdělávání je součástí Cestovní mapy ČR velkých infrastruktur pro výzkum, vývoj a inovace a je rozvíjena za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Nabízí celou řadu služeb pro moderní vědeckou a výzkumnou práci – výkonnou počítačovou síť, výpočetní clustery vybavené programy pro celou řadu oborů, vysokokapacitní datová úložiště pro ukládání a sdílení dat, prostředky pro multimediální komunikaci usnadňující spolupráci distribuovaných týmů a další informatické nástroje pro řešení problémů z celé řady oborů (viz www.cesnet.cz/sluzby).
Ztráta klíčů od prádelny
- Friday, 14. March 2014 -  Komentáře
Pokud používáte prádelny a ztratíte od ní klíče, tak musíte uhradit jejich ztrátu tzn. 150,- a dále výměnu systémové vložky ve dveřích od prádelen, za kterou se účtuje podle ceníků škod 700,- Dejte si tedy na prosím pozor na klíče a to nejen od prádelen!
If you will use laundry room and you will lost key, you have to pay 150 CZK for key and then replacement of lock in the door from the laundry, which it is according to the rates of damage 700 CZK
Please watch out your keys.
Hry pro eX Games
- Tuesday, 11. March 2014 -  Komentáře
Ahoj, tak tu pro vás máme finální výběr her na páteční eX Gaming LANku . Omlouvám se za zpoždení, ale znáte to, co si clověk neudělá sám ...
Bude tam: (serazeno podle hodnocení)
CS:1.6
Unreal Turnament 2004
Auta - FlatOut2
Age Of Empires 2
Warcraft 3 + The Frozen Throne
DotA (kterou dohodneme na miste)
A mozná pár dalších zajímavých her!
Hi, there are games for Friday eX Gaming LAN party, sorry for being late but you know it. What you don't do yourself...
It will be : (ordered by popularity)
CS:1.6
Unreal Turnament 2004
Cars - FlatOut2
Age Of Empires 2
Warcraft 3 + The Frozen Throne
DotA (which one will be discused on place)
And maybe some more interesting games!
Znovuotevření tělocvičny
- Friday, 28. February 2014 -  Komentáře
Konečně byla pro vás otevřena tělocvična!!!
Finally, the gym has been opened for you!!!
LAN party Masařka
- Wednesday, 26. February 2014 -  Komentáře
Chtěli by jsme pro vás v Březnu zorganizovat LAN párty, pokud by jste měli zájem vyplňte prosím tento formulář.

Admin team.
We want to make a LAN party for you in March, if you are interested fill the form this please.

Admin team.
Veletrhem iKariéra 2014
- Saturday, 22. February 2014 -  Komentáře
Přijď 5. 3. 2014 od 9.00 hodin do dejvického kampusu navštívit již 20. ročník Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra 2014.
Můžeš se zúčastnit přednášek, soutěžit o hodnotné ceny nebo navázat kontakt se zástupci českých i zahraničních firem v některém z více než 100 stánků. Budoucnost je na tobě!
Znovuotvorenie hudebny/multimediálky | Reopening of J590 (music/multimedia) room
- Monday, 17. February 2014 -  Komentáře
Od 17.2.2014 je otevřena zrekonstruovaná hudebna J590 s novou možností v promítaní filmů na projektoru. Pro vstup do místnosti je povinná rezervace v rezervačním systému (www.mk.cvut.cz), následně bude v době platnosti vydána karta pro vstup do místnosti na recepci Masarykovy koleje, kde je nutné se legitimovat kolejenkou a složit vratnou zálohu 200 Kč včetně kolejenky.
Since 17.2.2014 is music room J590 reopened, now with new opportunity of play movies on the projector. In order to enter the room you need to make a reservation in the reservation system (www.mk.cvut.cz), afterwards you will be given a card valid in the duration of your reservation at the reception of Masaryk dormitory. You need to identify yourself with the dormitory ID card and pay a damage deposit 200 Kč including your dormitory ID card.
Soutěž AVC ČVUT
- Tuesday, 11. February 2014 -  Komentáře
Baví tě práce s grafikou? Chceš vytvořit něco, čím se bude organizace prezentovat a co bude denně používat? Chceš soutěžit o finanční odměnu? Pokud na otázky odpovídáš "ANO", pak je tu soutěž přesně pro tebe! Audiovizuální centrum studentů ČVUT, z.s. pořádá soutěž o novou grafickou identitu. Vaším úkolem je vytvořit nové logo, grafický návrh webu a vizitek. Vítěz získá zajímavou finanční odměnu. Více informací o soutěži najdeš zde: https://drive.google.com/file/d/0BzSimDt1iTN4RFVneDZ3dEkwSTg/edit?usp=sharing .

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

»
» Masařka
» Správci
» Síťové FAQ
» Menza
» Kolej
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Celkem hlasů:
více anket ...