cs.gif  česky
en.gif  english
22. 1. 2018 » 0 °C
       
Blogy | Galerie | Teploměr | Studentská unie | Webmail | ČVUT | Partneři | Hledání | MyInfo

Novinky

Lukas Kostensky - Wednesday, 4. December 2013 -  Komentáře
https://www.facebook.com/events/243648459132606/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular Mikuláš na Masařce, zítra 5.12. se uskuteční akce Mikuláš. Od cca. 17ti hodin bude po koleji pobýhat Mikuláš s partou pomocníků a zvát obyvatele koleje na posezení v H597, samozřejmostí bude dárek od Mikuláše.
Následne od cca. 20ti hodin se akce přesune do H597, kde je pro Vás připraven sud piva a drobné občerstvení.
St. Nicholas at Masarykova dorm, tommorow 5. december will St. Nicholas visit Masarykova dorm. From about 5 p.m. will St. Nicholas with his friends invite people to H597, of course, with little gift for you.
Than from 8 p.m. they will move to H597, where will be beer for free and some refreshments too. https://www.facebook.com/events/243648459132606/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular
Odpojení internetu/Internet disconnection
Petr Prazak - Sunday, 1. December 2013 -  Komentáře
V návaznosti na údržbu serveroven v minulém týdnu dojde v Pondělí 2.12. k údržbě poslední ze serveroven, ve večerních až nočních hodinách bude technických z důvodů odpojena část hlavní budovy a nakonec i celá kolej (na krátkou dobu). Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.
Admin team.
After maintenance in majority of server rooms a last one will be in maintenance on Monday 2.12..
So during afternoon or evening hours part of the main bulding and whole dormitory (for a short time) will be disconnected due to technical reasons. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding.
Admin team.
Mikuláš na Masařce/St. Nicholas at Masarykova dorm
Lukas Kostensky - Wednesday, 27. November 2013 -  Komentáře
Dne 5.12.2013 v odpoledních hodinách na Masarykovu kolej zavíta Mikuláš. Více informací bude co nejdříve upřesněno.
In afternoon of 5. december 2013 St. Nicholas will come to Masarykova dormitory. More information will be released soon.
Setkání se Smetanovým triem
Filip Albert - Wednesday, 27. November 2013 -  Komentáře
Dne 2.12.2013 od 18:30 se uskuteční v Zengerově posluchárně (KN:E-107 - budova FEL na Karlově náměstí) XIII. koncert z cyklu Setkaní s hudbou.

Na programu večera je vystoupení Smetanova tria.

Podrobnosti naleznete zde:
http://bit.ly/IfNqse

Facebook fanpage Setkání s hudbou zde:
http://on.fb.me/19hXMkk

Těšíme se velmi na setkání s Vámi a hudbou!
Uzavření tělocvičny/Closing of gym
- Tuesday, 26. November 2013 -  Komentáře
Z důvodu zničeného vybavení v tělocvičně (místnost J282) a neustále otevřených dveří do místnosti, jsme se rozhodli ji dočasně uzavřít a to na dobu dvou týdnů. Během této doby budou probíhat určité změny - nový boxovací pytel, výměna fabek, změna pravidel místnosti atd.
Because of the destroyed equipment in the gym (room J282), and repeatedly open door, we decided to temporarily close gym for two weeks. During this time, there will be some changes - a new punching bag, key exchange, new rules, etc.
Odpojení části hlavní budovy/Part of main bulding disconnection
Petr Prazak - Saturday, 23. November 2013 -  Komentáře
V návaznosti na stav serveroven jsme se rozhodli pokračovat v preventivní údržbě, oznamujeme tedy, že dnes zhruba od 17:00 do ukončení opravy (1-2h), bude z technických důvodů odpojena část hlavní budovy. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.
Admin team.
After seeing the state of server rooms yeaterday we have decided to continue with maintenance. So today, roughly from 17:00 till the end of repairs part of the main bulding will be disconnected due to technical reasons. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding.
Admin team.
Odpojení Severního křídla / North wing disconnection
Petr Prazak - Friday, 22. November 2013 -  Komentáře
V návaznosti na ukončení oprav na Jihu jsme se rozhodli pokračovat se Severem, oznamujeme tedy, že dnes zhruba od 18:00 do ukončení opravy, bude z technických důvodů odpojeno Severní křidlo. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.
Admin team.
After successful repair in south server room we have decided to continue with a northern server room. So today, roughly from 18:00 till the end of repairs the northern wing will be disconnected due to technical reasons. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding.
Admin team.
Odpojení Jižního křídla / Jih disconnection
Petr Prazak - Friday, 22. November 2013 -  Komentáře [1]
Dnes zhruba od 13:30 do ukončení opravy, bude z technických důvodů odpojeno Jižní křidlo. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení. Admin team.
Today, roughly from 13:30 till the end of repairs the southern wing will be disconnected due to technical reasons. Sorry for the inconvenience and thank you for your understanding. Admin team.
Recepce o vánocích
- Tuesday, 19. November 2013 -  Komentáře
Upozornění! Dovolujeme si Vás upozornit, že RECEPCE NEBUDE SLOUŽIT NOČNÍ SMĚNY A OTEVŘENA BUDE JEN: 24. Prosince do 12:00 a 25. A 26. Prosince od 7:00 do 19:00 Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné a klidné prožití Vánoc
Notice! Please note that the RECEPTION WILL NOT BE OPEN DURING THE NIGHT – SHIFTS AND IT WILL BE OPENED ONLY December 24th until noon, and December 25th and 26th from 7a.m. until 7p.m.

Thank you and Merry Christmas
Obnovení TV
Petr Prazak - Wednesday, 13. November 2013 -  Komentáře
Po technické pauze v provozu byla obnovena funkčnost síťové televize, více informací zde.
After a technical issues pause the Streamed TV is now working again, more infromation here.

Kalendář akcí na Masařce

Masařkaon

fb

Nejčtenější ...

» Síťová TV
» Správci
» Menza
» Masařka
» Kolej
» Síťové FAQ
» Sport
» Studentský klub
» Síť
» Kontakty

Ankety ...

Chcete na koleji saunu a jak často byste ji týdně navštěvovali?
(24) Ano, pokud možno každý den
(85) Ano, minimálně jednou týdně
(23) Ano, cca jednou měsíčně
(5) Spíše ne
(12) Určitě ne
Celkem hlasů: 423
více anket ...